Chirurgia

W naszym gabinecie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii, dlatego wśród nich są również zabiegi chirurgiczne. Te, które wykonujemy najczęściej, to między innymi ekstrakcje zębów (usuwanie), ekstrakcje zębów mądrości (ósemek), resekcje wierzchołka korzenia, wycięcie kieszeni dziąsłowej i zabiegi niezbędne do dalszego leczenia protetycznego i ortodontycznego.

Najczęściej pacjenci mający świadomość, że czeka ich zabieg z zakresu chirurgii, są pełni obaw, zwłaszcza o to, czy będzie on bezbolesny.

Każdorazowo dobieramy metody leczenia indywidualnie do pacjenta. Dotyczy to również doboru znieczulenia. Dbamy o to, by wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze, a pacjent pozbył się lęku.

Zabiegi chirurgiczne prowadzone przez doświadczonych lekarzy

W naszym gabinecie pracują stomatolodzy z doświadczeniem i wiedzą potwierdzoną licznymi certyfikatami, dzięki czemu posiedli umiejętność przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego w odpowiedni sposób. Czyli tak, aby pacjent czuł się komfortowo.

Pierwsza wizyta wiąże się z diagnostyką i omówieniem planu leczenia. Na tym etapie lekarz dokładnie objaśnia pacjentowi, jakie będą dalsze działania. Dzięki temu, pacjent ma świadomość i wiedzę w zakresie czekającego go zabiegu co ma na celu zmniejszenie stresu podczas kolejnej wizyty.